راهنمای استفاده از سامانه ریلاین جهت برگزاری کلاس های مجازی

قابل توجه کلیه دانشجویان با توجه به شروع کلاسها از ۲۲ شهریور به صورت مجازی نسبت به ورود به سامانه ریلاین به آدرس      twlms.ir   اقدام نمایید.

نحوه ورود به سامانه: پس از ورود به سایت   twlms.ir  بر روی گزینه ورود در قسمت بالا سمت چپ صفحه کلیک نموده و نام کاربری خود را که شماره دانشجویی می باشد وارد نمایید.‌‍  [دانشجویانی که کارت دانشجویی جهت اطلاع از شماره دانشجویی ندارند وارد پرتال خود در هم آوا شده و از روی کارنامه کد دانشجویی خود را یادداشت نمایند]  دقت نمایید در هنگام ورود نام کاربری و رمز عبور صفحه کلید گوشی یا کامپیوتر شما در حالت انگلیسی باشد. کلمه عبور شما   aA + کد ملی می باشد به طور مثال  ۰۰۱۲۳۴۵۶۷۸aA  یعنی ابتدا کد ملی سپس  aA  را تایپ نمایید.  دانشجویانی که کد ملی آنها با صفر شروع میشود صفرهای ابتدای کد ملی را وارد نکنند و از کپی و پیست کردن خودداری نموده و کد کاربردی و کلمه عبور حتما  کاراکتر به کاراکتر تایپ شود.

پس از وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور وارد پرتال خود شده و بر روی گزینه راهنما کلیک نموده بعد از باز شدن صفحه روی گزینه راهنمای دانشجویان کلیک و فیلم های موجود  [ارسال تکالیف و دسترسی به محتوا و ویرایش پروفایل  [را به طور کامل مشاهده و جهت بررسی اطلاعات شخصی و ویرایش ایمیل و موبایل خود در قسمت بالاسمت چپ صفحه بر روی تصویر پروفایل کلیک نموده و کلمه پروفایل را انتخاب و نسبت به تایید اطلاعات شناسنامه ای خود و ایمیل و تلفن همراه اقدام نمایید.

ضمنا وارد نمودن ایمیل صحیح الزامی می باشد چون در صورت فراموشی رمز عبور تنها از طریق ایمیل قابل بازیابی میباشد.

با توجه به قابل حدس بودن حساب کاربری اکیدا توصیه میشود پس از اولین ورود حتما نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید

رمز عبور جدید باید حداقل ۸ کاراکتر و ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد باشد.

افرادی که کد ملی آنها با صفر شروع میشود صفر های ابتدای کد ملی را وارد نکنند.

با توجه به اینکه حضور و غیاب ها از طریق همین سامانه و حضور آنلاین شما ثبت خواهد شد از غیبت بیش از سه جلسه خود داری نمایید چرا که امکان حذف دانشجو از طریق سامانه و استاد وجود دارد و مسئولیت حذف بر عهده شخص دانشجو خواهد بود.

درصورت بروز هرگونه مشکل در ورود به سامانه با تلفن ۵۶۱۵۵۴۰۰ و ۵۶۱۵۵۴۰۱ تماس حاصل نمایید.

6 نظر

پیام بگذارید