رویداد شتاب (استارتاپی) فناوریهای نوین در سیستم رفاهی و ایمنی خودرو

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی خانه کارگر دومین استارتاپ این مرکز با موضوع «فناوری های نوین در سیستم رفاهی و ایمنی خودرو » با حضور داوران،صاحبان ایده،سرمایه گذار ریسک پذیر و مسئولین مربوطه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم جناب آقای کورش الماسی سرپرست محترم مرکز علمی کاربردی خانه کارگر اسلامشهر ضمن خوش آمدگویی و  تقدیر و تشکر از ریاست محترم واحد استانی و مدیرکل محترم دفتر امور پژوهش و فناوری و مدیر پژوهشی واحد استانی سخنرانی خود را آغاز نمودند و گزارشاتی مبنی بر اقدامات پژوهشی مرکز ارائه دادند ، سپس با امیدواری و پیشرفت مراکز در شتاب دهندگی و ظرفیت بالای صنعتی شهرستان اسلامشهر سخنان خود را به اتمام رسانید.

در ادامه جناب آقای علیرضا محجوب ریاست مراکز علمی کاربردی خانه کارگر فرمودند:

از مراکز علمی کاربردی درخواست نمودند در زمینه پژوهش (رویداد شتاب استارتاپی) بیشتر فعالیت نمایند بخصوص مرکز اسلامشهر در این زمینه فعالیت خود را افزایش دهند.

در ادامه دکتر محمدحسین موسی زاده مدیر کل محترم پژوهش دانشگاه جامع فرمودند:

از اقدامات مرکز برای برگزاری رویداد تشکر و خاطر نشان نمودند کار استارتاپ در این قسمت به پایان نمی رسد و ۲ مرحله دیگر دارد که مرحله دوم استقرار تیم ها در مرکز جهت تولید ایده ها و مرحله سوم  تجاری سازی ایده ها می باشد.

در ادامه برنامه جناب آقای مجید فدایی  مدیر عامل محترم شرکت پویا اندیشان نوآور متین بعنوان سرمایه گذار ریسک پذیر در این رویداد شرکت نمودند و آمادگی سرمایه گذاری برای تجاری سازی ایده منتخب و قابل اجرا را اعلام نمودند.