مرحله مقدماتی اولین المپیاد ملی علمی مهارتی(ماشین افزار) مرکز علمی کاربردی خانه کارگر اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر مرحله ی مقدماتی این المپیاد به همت مهندس حمید جلیلی
در روز جمعه از ساعت ۸  الی ۲۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ برگزار گردید.
شرکت کنندگان در این دوره ی عملی  به صورت انفرادی به رقابت با یکدیگر پرداختند که قطعه ساخته شده توسط  شرکت کنندگان به
داوران جهت ارزیابی تحویل گردیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر برای تعیین

تیم اعزامی به مسابقات اولین المپیاد مهارتی ماشین ابزار با سرپرستی مهندس جلیلی

از گروه مکانیک ماشین ابزار درکارگاه و سایت دانشگاه برگزار گردید.

طی گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی خانه  کارگر واحد اسلامشهر  برای تعیین تیم اعزامی به مسابقات اولین المپیاد مهارتی
ماشین ابزار با سرپرستی مهندس جلیلی از گروه مکانیک ماشین ابزار درکارگاه و سایت در روز جمعه مورخ ۲۱/ ابان از ۸ صبح الی
۳۰/۲۰برگزار گردید.و همچنین مرحله انتخاب نقشه کشی با  solid work  در روز یکشنبه۲۴ / آبان ساعت ۱۴ الی ۱۶ انجام پذیرفت
تا تیم های برتر معرفی گردند.قابل ذکر است در گروه ماشین ابزار ۶ نفر و در نقشه کشی با   solid work  ۳نفر شرکت کننده داشتیم.
که بعد از ارزیابی در سه گروه سه نفرهمعرفی شدند . داوران این مسابقات اساتید گرامی مهندس مقدمیان ، مهندس حسین پور
مهندس سلطانی ، مهندس قلی پور، مهندس محمدی،شادروان و همچنین مهندس حبیب جلیلی از موسسه هاوا بر عهده داشتند
که برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت از خداوند متعالمسئلت داریم.
همچنین مقرر گردید در پایان هر هفته جمعه ها تا ۲۷/ آذر تیم اول تمرینات خود را زیر نظر استاد راهنما انجام دهند.
طی گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر ریاست محترم دانشگاه جناب مهندس الماسی
جهت تشویق دانشجویان اعلام نمودندکه به گروه های اول .دوم و سوم در روز دانشجو با تقدیر نامه و تخفیف ثبت نام تقدیر می شود.
لذا از همکاری و مسائدت ریاست محترم دانشگاه جناب مهندس الماسی جهت اجرای بهتر این رقابتها سپاسگزاری می نماییم
و ارزوی توفیق ایشان را از خداوند متعال مسئلت داریم
اسامی تیم های ماشین ابزار جهت معرفی به المپیاد مهارتی اول تا سوم به شرح ذیل می باشد.
گروه اول
۱-حسن محمد نژاد  ۲-محمدحسین کماچی  ۳-سجاد ستاری
گروه دوم
۱-محمد قاسمی  ۲-مهدی خلجی زاده  ۳-سلیمان محققی
گروه
۱-سجاد ستاری  ۲-محمد کلانکی  ۳-محسن قیمتی