🔻🔻بیانیه مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر در محکومیت سوزاندن دوباره قرآن کریم در سوئد 🔻🔻

((راسموس‌ پالودان⁩ ملعون دوباره برای مرتبه‌ی چندم روبروی منطقه مسلمان نشین ، ‌قرآن کریم⁩ را تحت حمایت پلیس ‌سوئد⁩ آتش زد! ومسلمانانی که به رودخانه پریدند تابا عبوراز رودخانه، قرآن سوزی را متوقف کنند، توسط پلیس سوئد بازداشت شدند!!!!!!!))

” متن بیانیه ”

بسم الله الرحمن الرحیم.

«إِنّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَ إِنّا لَهُ لَحافِظُونَ»

قرآن كريم عظيم‌ترين سرمايه و متقن ترين سند حقانيت شريعت مقدس اسلام است. كتابی كه با نزول آن راه صعود آدمی به كمال انسانی اش همواره و چراغی فروزان برای هدايت بشرتا هميشه تاريخ روشن گرديد.
رفتاراسلام ستیزانه و گستاخی آتش زدن آشكار ودوباره این فرد ملعون افراطی كه چهره كريه صهونيسم جهانی در پشت چهره او وپلیس سوئد را آشكار در سوزاندن دوباره قرآن‌كريم و دفاع پلیس این کشور از این عمل وقیحانه جان مسلمانان عالم را به آتش كشيد و نقطه تاريك ديگری بر دامان رهبران مدعی مذهب در جهان غرب بر جای گذاشت. درموقعیتی که جهان با موجی از اسلام گرايی مواجه شده و كتاب مقدس اسلام ، طبق آمارهای خودشان پرفروش ترين نسخه مكتوب كشورهای غربی است، دشمنان مسلمانان جهان و ضد آزادی و آزادگی با آتش بغض كينه نسبت به حقیقت الهی، وحشيانه به جنگ با منطق و برهان الهی آمده‌اند. به یقین اين جسارت دوباره ی بزرگ ادامه حركات شنيع و توهين‌های آشكاری است كه در سال‌های اخير و در سايه حمايت‌های صهيونيزم جهانی صورت گرفته است.آری ، در مكتب مقدس اسلامی ناب محمدی (صلوات الله علیه)، پيروان تمام اديان الهی و مقدسات آن‌ها محترم هستند و مسلمانان از توهين به مقدسات آنها نهی شده‌اند.
انتشار خبر تأسف بار اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و سوزاندن آن، دل تمام مسلمانان و انسان های آزاده دنیا را به درد آورد. یقینا آتش زدن قرآن کریم نه تنها توهین به اسلام و مسلمین بلکه توهین به تمام ادیان جهان و پیروان آن است، لذا وظیفه هر  انسان آزاده ای است که در برابر این عمل ساکت ننشیند و آن را محکوم نموده، از عامل یا عاملان آن اعلام برائت نماید.
بدین جهت ، مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحداسلامشهر به عنوان نهادی اسلامی مراتب نفرت و انزجار خود را از این عمل دوباره ی شوم و شیطانی اعلام و آن را شدیدا محکوم می نماید. و از تمام نهادهای بین المللی می خواهد که با این گونه اقدامات به طور قاطع برخورد و از تکرار آن جلو گیری و عاملان این توهین بزرگ را به پای میز محاکمه بکشانند.

و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button