شنبه  25 آذر ماه اولین  “سمینار کسب و کار ” به مناسبت روز پژوهش و فناوری در مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر با همکاری انجمن علمی دانشجویی کسب و کار برگزار شد.

سمینار راس ساعت 14:30 بعد از ظهر با ارائه خانم دکتر احمدی  استاد راهنما انجمن کسب و کار  با موضوع “بوم کسب و کار “ شروع شد. تعداد شرکت کنندگان در این همایش در حد بسیار قابل قبولی بود و اکثر شرکت كنندگان از رشته های مختلف حضور يافته بودند.

ضمنا رِئیس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر جناب آقای طارانی و معاون ایشان جناب آقای نجفی و اتحادیه ها و کسب و کار های شهرستان نیز در این سمینار حضور داشتند.

پس از ارائه خانم دکتر احمدی که حدود 30 دقیقه به درازا انجامید و با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شد، طبق برنامه به ترتیب  ارائه دوم توسط آقای دکتر ناصر جعفری ،ارائه سوم دانشجوی رشته کسب و کار آقای قربانیان ،ارائه چهارم دانشجوی رشته کسب و کار آقای قاسمی و در اخر نیز آقای علیاری که ایشان نیز دانشجوی همین رشته هستند سخنانشان را جمع بندی نمودند .

پس از استراحت کوتاه ۱۰ دقیقه ای نوبت به تقدیر از استاد و دانشجوی برتر حوزه پژوهش سال 1402 رسید و در ادامه از ارائه دهندگان نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در پایان، برنامه با اینکه قرار بر اتمام برنامه راس ساعت 16:۰۰ بود اما جلسه پرسش و پاسخ با استقبال مخاطبان تا ساعت 17:00 به طول انجامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button